Ju Garantojme Qe Nuk Keni Per Ta Njohur, Ja Se Si Dukej Sonila Meço Para 20 Vitesh…


Ju garantojme qe nuk keni per ta njohur, ja se si dukej Sonila Meço para 20 vitesh

Sonila Meço është ndër gazetaret më të njohura në Shqipëri, me një karrierë të gjatë në fushën e gazetarisë, ku vitet e fundit gazetarja ka qene ne qender te vemendjes pasi pothuajse gjithmone ne emisionin e saj ka pasur te ftuar prestigjoz.
Përveçëse e zonja në profesionin e saj, Sonila është dhe ndër personaazhet publike më të komentuara edhe për pamjen e saj fizike. LEXO ME TEPER

Be the first to comment on "Ju Garantojme Qe Nuk Keni Per Ta Njohur, Ja Se Si Dukej Sonila Meço Para 20 Vitesh…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*