Ka datëlindjen i madh Bes Kallaku sot dhe bëhet 35 vjeç, Xhensila e uron me fjalë zemre dhe shpirti: Pa ty nuk do mundesha!


Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes dhe eshte shume i lumtur.

Xhensila ka ndarë në Instastory disa nga kujtimet më të bukura që ka me Besin. Në çdo foto, ajo i ka dedikuar fjalët më të ëmbla.

“Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç. Ti që nuk lodhesh ku rrë, ti që gjithmonë bën më shumë dhe për veten mendon në fund. Sytë më me dritë që kam parë. Kraharori i paqes, aty ku mbështetem pa fr ikë.

Ne i urojme dite te bukur me familjen e tij.

Be the first to comment on "Ka datëlindjen i madh Bes Kallaku sot dhe bëhet 35 vjeç, Xhensila e uron me fjalë zemre dhe shpirti: Pa ty nuk do mundesha!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*