Ka të dashurin 19-vite më të vogël/ Flet aktorja shqiptare: Ja cfarë më tha ish burri kur e mori vesh

Ti gjithnjë zgjedh djem të bukur”,- kështu i ka thënë ish-burri Adriana Matoshit kur mori vesh për lidhjen e saj të re me futbollistin 21 vjeçar Keith Qwen Groenveld.

Matoshi tha për “Ftesë në 5” që është njohur që në gjimnaz me ish burrin e saj Arjan Sylejmani dhe se janë martuar shumë të vegjël.

Edhe pse me 4 fëmijë, aktorja i dha fund martesës së saj gati 15 vjeçare rreth 6 vite më parë, ndërsa sot është duke shijuar lidhjen e saj të re me futbollistin afrikan.

Edhe pse është paragjykuar shumë për moshën dhe prejardhjen e të dashurit të saj të ri, në fakt ish- bashkëshorti i saj është ai që e ka këshilluar të mos dëgjojë fjalët e të tjerëve, por vetëm zemrën e saj.

Be the first to comment on "Ka të dashurin 19-vite më të vogël/ Flet aktorja shqiptare: Ja cfarë më tha ish burri kur e mori vesh"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*