Ka thënë që është nga Elbasani/ Ja nga e ka vërtet origjinën Salsano Rapi

Na është prezantuar se është nga qyteti i Elbasanit, por duket se ka disa gjëra që nuk i dimë për moderatorin e njohur Salsano Rrapi.

Si fillim, mbiemri i tij nuk është Rrapi, por Rapi dhe moderatori nuk është nga qyteti i Elbasanit.

Origjina e tij e largët është nga Librazhdi dhe këtë e ka treguar më së miri me anë të një postimi në profilin e tij në Instagram, shkruan meganews.al.

Salsano ka postuar një video ku shihet në liqenin e Fushë Studnës, një vend i largët turistik që ndodhet në rrethin e Librazhdit.

Në videon e publikuar, prezantuesi shkruan: Origjina”.

Be the first to comment on "Ka thënë që është nga Elbasani/ Ja nga e ka vërtet origjinën Salsano Rapi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*