Këngëtari shqiptar qan me lot kur kujton Kujtim Prodanin/ Më shkruajti mesazh, po ik vëlla….

Kaloi kohe qe u nda nga jeta kantautori i njohur i muzikës së lehtë shqiptare, Kujtim Prodani.

U infektua me Covid-19/ Ndërron jetë Kujtim Prodani – Top Channel

Prej disa javësh po l uf tonte me Covid 19 dhe ishte shtruar në spitalin “ Shefqet Ndroqi”.

“Ftesë në 5” me Bieta Sulon dedikoi një hapësirë në kujtim të tij, ku miqtë dhe kolegët ndanë momente nga marrëdhënia me të.

I prekur dhe i përlotur, Ardian Trebicka nuk mund të mbate lotët teksa tregoi mesazhin e fundit që kishte marrë prej tij. “Vëlla jam rëndë. Po nisem për në Turqi. Po iki vëlla”, ishin këto fjalët e mesazhit të tij te fundit.

Be the first to comment on "Këngëtari shqiptar qan me lot kur kujton Kujtim Prodanin/ Më shkruajti mesazh, po ik vëlla…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*