Këngëtarja e famshme “harron” reçìpetat në shtëpi, u tregon më shumë seç duhet kalimtarëve (FOTO)

Miley Cyrus asnjëherë nuk ka treguar se është e turpshme, kur vjen puna për të ekspozuar trupin e saj.

Këngëtarja e famshme edhe në ditët e pushimit tërheq vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj të thjeshtë. 28-vjeçarja është kapur mat të enjten teksa bënte pazarin në Los Angeles.

Miley ishte e veshur me një palë streçe dhe një bluzë që i linte shumë pak vend imagjinatës. Ajo duket se kishte “harruar” të vishte reçipetat e si pasojë tregonte më shumë seç duhej.

Nga ana tjetër, Cyrus ishte kujdesur që të vendoste maskën mbrojtëse si pasojë e gjendjes momentale.

Be the first to comment on "Këngëtarja e famshme “harron” reçìpetat në shtëpi, u tregon më shumë seç duhet kalimtarëve (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*