Këngëtarja E Njohur Publikon Foton E Rrallë Kur Ishte 18 Vjeç, E Njihni Dot

Këngëtarja e njohur publikon foton e rrallë kur ishte 18 vjeç, e njihni dot. Ajo prej vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe vazhdon të mbetet një ndër këngëtaret e preferuara të publikut. Mesa duket ditën e djeshme Poni është bërë shumë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ajo ishte në moshën …Per me shum ndiq3ni vid.3on tek pjesa rek,lamu.3s3 nder kete sh.rim e shf.aqur ne me.nyr te fotog.rafis..

Be the first to comment on "Këngëtarja E Njohur Publikon Foton E Rrallë Kur Ishte 18 Vjeç, E Njihni Dot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*