Këngëtarja e njohur shqiptare habit me deklaratën për kryeministrin: Edi Rama është mashkulli më “sicko”

Këngëtarja e njohur shqiptare habit me deklaratën për kryeministrin: Edi Rama është mashkulli më “sicko”

Këngëtarja e njohur shqiptare habit me deklaratën për kryeministrin: Edi Rama është mashkulli më “sicko”

Tayna ishte e ftuara speciale e Luana Vjollcës në emisionin festiv të 1 Janarit. Mirëpo, intervista e aftërparty-t është publikuar vetëm pak orë më aprë.

Aty Tayna ka dhënë disa përgjigje të shkurtra dhe të shpejta, por ajo që na bëri përshtypje ishte mbyllja e intervistës.
E pyetur se cili është mashkulli më “sicko” shqiptar, reperja është menduar paksa dhe ka thënë duke qeshur: “Edi Rama”.

Më poshtë mund të ndiqni intervistën e plotë të Taynës.

Be the first to comment on "Këngëtarja e njohur shqiptare habit me deklaratën për kryeministrin: Edi Rama është mashkulli më “sicko”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*