Këngëtarja Valbona Mema humb njeriun e shtrenjtë…

Për Valbona Memën dhe këngëtaren Xhesika Pollo dita e djeshme ishte ditë zie.

Nëna e Xhesikës, njëherazi dhe motra e këngëtares së njohur, Valbona Mema është larguar nga jeta pas një beteje me një sëmundje të rëndë.

Ka qenë artistja e njohur, Valbona, e cila ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke i uruar kështu lamtumirën e fundit.

Me siguri ky duhet të jetë një moment mjaft delikat për Xhesikën dhe Valbonën, të cilat kanë humbur njeriun më të dashur të tyre.

Be the first to comment on "Këngëtarja Valbona Mema humb njeriun e shtrenjtë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*