Kështu nuk e keni parë Sali Berishën, ecën vetëm në rrugë dhe i pikëlluar: Ja çfarë i ka ndodhur….(Video)

Prej disa kohësh ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka qenë aktiv në jetën publike.

Former Albanian Prime Minister, Sali Berisha at the Iranian Gathering in Paris | People’s Mojahedin Organization of Iran (PMOI/MEK)

Por, kohët e fundit është parë duke qëndruar në vilën e tij tek Gjiri i Lalzit.

Në videon e publikuar, Berisha duket i përhumbur ndërkohë që qëndron në rrugë. Ai nuk është i shoqëruar nga një person tjetër dhe mesa duket po lëviz i vetëm.

Be the first to comment on "Kështu nuk e keni parë Sali Berishën, ecën vetëm në rrugë dhe i pikëlluar: Ja çfarë i ka ndodhur….(Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*