Kjo bukuroshe sot është një nga këngëtaret më të kërkuara shqiptare…


Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani është bërë së fundmi nostalgjike. Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar vite më parë, në të cilën shfaqet e veshur me kostum të nuseve. “Po ky djali vogel kush asht?”, ka shkruar Remzie krah fotos, ku vihet re me një vogëlush që me siguri mund të jetë djali i saj.

“O sa mirë” titullohet projekti i fundit nga Osmani, në duet me vëllanë e saj, Nexhatin, e cila mori dy milionë klikime në YouTube.

Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara në treg dhe padyshim më të paguara të zhanrit që përfaqëson.

Be the first to comment on "Kjo bukuroshe sot është një nga këngëtaret më të kërkuara shqiptare…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*