Kjo sikur do Markun/ Rudina Dembacaj hedh papritur foton me ish bashkëshortin…!


Aktorjsa e humorit de moderatorja e nje emisioni televiziv, Rudina Dembacajmesohet se eshte ndare nga ish bashkeshorti i saj qe prej muajit qershor te vitit te kaluar kur nisi pikerisht procedurat per divorc ndaj Aleksander Varfaj.

Megjithate dyshja pati nje ndarje me mirekuptim dhe me sa duket ka ruajtur gati nje miqesi te mire edhe pse me Mark frrokun e ka deklaruar lidhjen qe ne fillim te vitit 2020.

Mirepo Rudina ne asnje moment nuk ka nguruar te shprehet per ish bashkeshortin dhe e ka perfshire ne postimet e saj ku me patjeter kane Viktorian ne mes.

Edhe së fundmi ajo ka ndarë një video të ish-bashkëshortin i cili teksa argëton vajzën e tyre ajo i shprehet: Tregoja mamit o ba!.

Be the first to comment on "Kjo sikur do Markun/ Rudina Dembacaj hedh papritur foton me ish bashkëshortin…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*