Konfirmohet/ Aktori me origjinë shqiptare i telenovelave turke, lidhet me gazetaren Italiane

Nuk ka më asnjë dyshim se gazetarja italiane Diletta Leotta është në një lidhje dashurie me aktorin e famshëm turk, Can Yaman.

Pas yllit të kinematografisë turke, edhe bukuroshja italiane publikoi një foto romantike krah 31-vjeçarit. Në imazhin e ëmbël, dyshja shihen duke përkëdhelur një kalë të bardhë, ndërsa Can Yaman mban dorën në shpinën e gazetares së njohur.

“Na ishte një herë e një kohë …”– shkroi Diletta Leotta krahas fotos, ku duken shumë të dashuruar.

Raportimet se aktori dhe gazetarja ishin në një lidhje dashurie, nisën pasi ata u kapën mat në një hotel në Romë. Fillimisht ata nuk reaguan, ndërsa tani kanë vendosur që të mos fshihen më. Vetëm 5 ditë më parë, Can Yaman publikoi foton e parë krah biondes s*ksi teksa bënin q itje.

Be the first to comment on "Konfirmohet/ Aktori me origjinë shqiptare i telenovelave turke, lidhet me gazetaren Italiane"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*