Kujtim Prodani mbylli sytë sot/ Prek në zemër Elton Deda: Nuk të them dot lamtumirë do të pres…

Ne Ditët qe lame pas u nda nga jeta artisti i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun, Kujtim Prodani. Prodani ishte iinfektuar më COVID-19 dhe për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, u shtrua në spitalin “Shefqet Ndroqi”, duke qenë se pati nevojë për oksigjen.

COVID shuan artistin e njohur shqiptar Kujtim Prodani – Top Channel

Këngëtari Elton Deda ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të kolegut të tij.

Mes rreshtash prekës, Elton Deda shkruan se nuk i thotë dot lamtumirë mikut të tij pasi ende nuk e beson lajmin për ndarjen e tij nga jeta.

“Mossss! Pse o vellai jone? Cfare gezimi kishin bisedat me ty, miresia jote, zotnilleku jot, qytetari ideal…nuk e besoj dot. Nuk te them dot lamtumire…por do te te pres per nje birre kur te duash ti”, shkruan Elton Deda.

Be the first to comment on "Kujtim Prodani mbylli sytë sot/ Prek në zemër Elton Deda: Nuk të them dot lamtumirë do të pres…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*