Kunata Humbi Jetën Në Ak S!de Nt, Kurse Ajo Jetoi/ Rrëqeth 19-Vjeçarja: Do Të Ndej Deri Sa Të Kem Frymë

Kunata humbi jetën në ak side nt, kurse ajo jetoi/ Rrëqeth 19-vjeçarja: Do të ndej deri sa të kem frymë

Kunata humbi jetën në ak side nt, kurse ajo jetoi/ Rrëqeth 19-vjeçarja: Do të ndej deri sa të kem frymë

Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip “Smart” pas pë rpl asjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj dhe njëherësh e fejuara e të vëllait, është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh prekës.
VIDEO/ Aksidenti tragjik, 22-vjeçarja ishte e fejuar me vëllanë e vajzës së arrestuar, që drejtonte makinën ‘Smart’
Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet duke shfletuar një album ku ruan kujtimet me 22-vjeçaren Alida Spahiu, e cila humbi jetën në vend pas aksi de ntit.
“Të ndieja tepër. Ti ishe gjëja e parë që e dija që do të kisha gjithë jetën afër. S’do të ketë çast që që s’do të mendoj zemra ime. Dhe do të ndije derisa të kem frymë”, shkruan e pikëlluar Deni Doku.

Be the first to comment on "Kunata Humbi Jetën Në Ak S!de Nt, Kurse Ajo Jetoi/ Rrëqeth 19-Vjeçarja: Do Të Ndej Deri Sa Të Kem Frymë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*