Kurti me kandidatë për deputetë rregullohen te frizeri (FOTO)

Kurti me kandidatë për deputetë rregullohen te frizeri (FOTO)

Kurti me kandidatë për deputetë rregullohen te frizeri (FOTO)

Krehja e flokëve, veshja dhe pak make-up, na bën të dukemi bukur gjithmonë, sidomos në raste të veçanta. Një i tillë duket se po ndodhë edhe me Kandidatin për Kryeministër të Kosovës, Albin Kurtit dhe kandidatëve për deputetë në listën e Vetëvendosjes, Arben Vitia, Glauk Konjufca, Albuena Haxhiu dhe Saranda Bogujevci.

Ata janë përgatitur për t’i realizuar fotografitë e reja të cilat do të përdoren në kohë fushate.

Kurti me kandidatët për deputetë, i kanë besuar Armend Gashit nga Vogue Hair, për t’u rregulluar për imazhet të cilat do të dalin së shpejti.

Be the first to comment on "Kurti me kandidatë për deputetë rregullohen te frizeri (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*