Ky Eshte Njeriu I Cili Ka 17 Gra Dhe 84 Fëmijë. Shikoni Reagimin E Tij Kur Meson Se Gazetari Ka Vetem Nje Grua. (Video)

Një video që po qarkullon në internet është bërë virale.Gjegjësisht, gjatë një interviste me një gazetar, një burrë njoftoi se kishte 84 fëmijë, për çka gazetari e përgëzoi.

Ky burrë tregoi se fëmijët i ka nga martesa me 17 gra, pas çka gazetari mbeti i shokuar.

Atëherë gazetari vendosi t’i tregonte bashkëbiseduesit të tij se ai kishte vetëm një grua, reagimi i së cilit ishte i paparashikueshëm Shty,pe rek,lame,n dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju

Be the first to comment on "Ky Eshte Njeriu I Cili Ka 17 Gra Dhe 84 Fëmijë. Shikoni Reagimin E Tij Kur Meson Se Gazetari Ka Vetem Nje Grua. (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*