Ky fëmijë bukurosh sot është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar.Kush eshte?

Ka nisur të merret me muzikë që në moshë mjaft të vogël dhe sot është një nga këngëtarët më të preferuar.

Këtë herë mamaja e tij, është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një fotografi ku këngëtari bukurosh ka dalë bashkë me motrën e tij, Bulzën.

Një vogëlush buçko dhe i buzëqeshur. Po bëhet fjalë për Ermal Fejzullahun i cili dukej që atëherë që kishte një lidhje të veçantë me muzikën.

Vetëm pak ditë më parë gjatë këtij muaji Ermali publikoi këngën e tij më të fundit e cila mban titullin “Kthema”.

Kënga është një baladë dhe shoqërohet me videoklip. Teksti dhe muzika e këngës janë punuar nga Valon Biba

Be the first to comment on "Ky fëmijë bukurosh sot është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar.Kush eshte?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*