Lajm i bukur! Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, ky është emri që i ka vënë vajzës

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe këtë lajm e ka dhënë vetë Olta Boka në llogarinë e saj me anë të një postimi ku shfaqet duke bashkuar duart me vajzën e vogël.

Olta Boka faces the deputy boy, the singer shows the ring

Këngëtarja ka treguar emocionet e një momenti kaq special në jetën e saj, e njëherazi ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

“Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj?, perendesha e jeteve tona???? Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet!

Foto/ Olta Boka e bën publike, fejohet me avokatin Ivi – Gazeta Mapo

Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij!
Faleminderit Zotit qe shkoi cdo gje mire, kjo fale edhe profesionalizmit te stafit mjekesor te

Falenderime te perzemerta per Doc. Leonard Solis, Doc. Helidon Klosi, Doc. Erandi, mamine Shpresa Toska dhe te gjithe stafit asistues???????? Fale jush cdo gje ishte me e thjeshte ????????”, ka shkruar Olta krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

OLTA BOKA – E FUNDIT TANGO ( KENGA MAGJIKE 2013 ) – YouTube

Me siguri kjo duhet të jetë një nga ditët më të bukura për Bokën, e cila mundet të mbajë në krahë tashmë frytin e dashurisë me partnerin e saj. Kujtojmë se Olta ka ndarë momente të ndryshme në muajt e fundit të shtatzënisë, duke zbuluar barkun e rrumbullakosur dhe emocionet e veçanta teksa priste të vinte në jetë fëmija i saj i parë.

Be the first to comment on "Lajm i bukur! Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, ky është emri që i ka vënë vajzës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*