Lajm i hidhur për të gjithë ndjekësit e serialit “Hercai”!

Ka përfunduar xhirimet mbrëmjen e djeshme episodi i radhës i serialit më të ndjekur të momentit, Hercai.

Një lajm aspak i mirë vjen për të gjithë ndjekësit. Hercai nuk do të ketë më të njëjtët drejtorë.

Benal Tairi dhe Cem Karci e kanë braktisur serialin në episodin 34.

Benal Tairi është regjisore shqiptare nga Kumanova, shumë anëtarë të familjes së saj jetojnë ende në Kumanovë, ndërsa edhe ajo vjen kohë pas kohe në vendlindje, ajo po ashtu ka qenë edhe regjisore e serialit Perla e zezë, Hayat Sarkisi, etj.

Ende nuk dihet se çfarë do ndodhë me episodin e ardhshëm.

Be the first to comment on "Lajm i hidhur për të gjithë ndjekësit e serialit “Hercai”!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*