Këtu bën si këngëtare me lek të madh/ Albërie Hadërgjonaj punon pastruese nëpër shtëpi në Amerikë

Prej vitesh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Si për çdo shqiptar, edhe për Albërien fillimet nuk kanë qenë të lehta.

Por sot AlbKëria përpos këngëtare punon edhe si agjente shitjesh.

E ftuar në emisionin “Oxygen Show”, këngëtarja tha se aktualisht punon si agjente shitjesh, së objekteve, tokave dhe po mendon që të hapë agjencinë e saj në SHBA.

“Kur jam zhvendos në Amerika kam punuar si dado, kam pastruar shtëpia, kam bërë gjithçka për të mbijetuar në një vend tjetër”, ka treguar më parë Albërija.

Be the first to comment on "Këtu bën si këngëtare me lek të madh/ Albërie Hadërgjonaj punon pastruese nëpër shtëpi në Amerikë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*