“Ku jeni mi gra, se erdhi uiski”, postimi i Ylli i Shametit është epik

Kostaq Papa, deputeti i opozitës parlamentare, tërhoqi vëmendjen ditëne enjte me një deklaratë që bëri.

Qëllimi i tij ishte të bënte thirrje për respektimin e femrës, por ajo që tha u kthye shpejt në virale.

“Kur kisha kaçurrela dhe lekë, femrat pranë meje pinin më shumë uiski se ujë”.
tha mes të tjerash Papa dhe në rrjetet sociale kanë nisur komente nga më të ndryshmet.

Ajo që Papa ka thënë nuk i ka shpëtuar edhe qendërmbrojtësit Ylli Shameti.

Gjirokastriti, i cili tani është pjesëe Gjilanit në Kosovë, ka postuar një foto në llogarinë e tij në “Instagram”, shoqëruar edhe me një mesazh:

“Ku jeni mi gra, se erdhi uiski”
Sigurisht një shaka e Shametit, nxitur nga deklarata e deputetit Papa.

Be the first to comment on "“Ku jeni mi gra, se erdhi uiski”, postimi i Ylli i Shametit është epik"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*