Lajmi fundit: Këngëtarja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore

Lajmi fundit: Këngëtarja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore

Këngëtarja e “E duam lumturinë” e cila u dallua për zërin dhe paraqitjen e saj skenike, ishte shumë e dashur për rininë e atyre viteve,.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Be the first to comment on "Lajmi fundit: Këngëtarja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*