Lali Eri ka festuar ditëlindjen/ Ja sa bukur e ka uruar gruaja me fjalë zemre

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka festuar ditëlindjen e tij. Ai ka lindur më 17 dhjetor të vitit 1979 dhe sot ka mbushur 41 vjeç!

Moshën e tij e ka zbuluar gjithashtu partnerja e tij, Ajola Xoxa, në një postim në Instagram. Ajo ka publikuar një foto me partnerin dhe ka dashur t’ia urojë sa më thjeshtë ditëlindjen atij në rrjete sociale.

Krahas fotos së çiftit, Ajola ka shkruar “Lali 41”.

Be the first to comment on "Lali Eri ka festuar ditëlindjen/ Ja sa bukur e ka uruar gruaja me fjalë zemre"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*