Lanë pas fëmijët, humbin jetën teksa ktheheshin nga puna si çdo ditë. Dyshimet për ak sidentin që u mori jetën dy mësuesve…

Një aks ident i rëndë rrugor ka ndodhur mesditën e së premtes në Memaliaj, ndërsa humbën jetën dy persona
Udhëtimi i përditshëm i katër mësuesve të shkollës në fshatin Krahës të Memaliaj, rezultoi fat al për dy prej tyre. Aksi denti tr agjik mësohet se ka ndodhur rreth orës 14:30, teksa 4 mësuesit ktheheshin nga shkolla ku ata punonin në njësinë administrative të Bashkisë Memaliaj ja dhe v! d3o shty p3 r3 kl,am dhe sh! ko v!d 3,on:

Be the first to comment on "Lanë pas fëmijët, humbin jetën teksa ktheheshin nga puna si çdo ditë. Dyshimet për ak sidentin që u mori jetën dy mësuesve…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*