Lë pa fjalë Arbana Osmani : Ja cili është sëm/undja me të cilën po përb allet pas lin djes së djalit

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të dytë dhe emri qe i vendosi djalti te saj eshte Dielli.

Mirëpo, pas lindjes së Diellit, duket se po përballet me një problem goxha serioz duke pasur rënie të flokëve, gje te cilen nuk e priste.

Pasi është e afërt me ndjekësit ajo kërkoj mendimet e tyre në këtë aspekt duke dashur të marr këshilla nga të gjithë.

Ndërkohë ndjekësit nuk hezituan, duke i dhënë këshilla nga më të ndryshmet duke i ardhur në ndihmë moderatores se njohur, e cila eshte mjaft e dashur per te gjithe publikun.

Be the first to comment on "Lë pa fjalë Arbana Osmani : Ja cili është sëm/undja me të cilën po përb allet pas lin djes së djalit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*