Lum nusja e Ermal Fejzullahut! Vjehrra e saj i bën dedikim zemre, ja çfarë shkruan për të…

Ariana dhe Ermali janë çifti simpatik i estradës. Dyshja Fejzullahu ka ditë që kanë filluar pushimet në atraksionin më të vizituar nga vipat shqiptarë.

Ata ndodhën në Dubai, ku nga atje nuk kanë munguar imazhe e shumta që kanë sjellë për ndjekësit e tyre.

Mungesa e tyre po vërhet edhe në shtëpi. Është Nera ajo e cila me anë të kësaj foto iu shprehë dashurinë djalit dhe resë. “Dashurit e nanes”, ka shkruar ajo.

Be the first to comment on "Lum nusja e Ermal Fejzullahut! Vjehrra e saj i bën dedikim zemre, ja çfarë shkruan për të…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*