Makina doli nga rruga dhe u bë copa-copa/ Raportohet se dy poli cë 30 dhe 34 vjeç kanë humbur jetën dhe një vajzë 27 vjeçe

Ne një a ks ident të rëndë në Neumünster në Gjermani. Si raportohet tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër person është në gjendje të rëndë për jetën.

Skena e aksidentit në Neumünster të mërkurën vonë në mbrëmje

E ditur bëhet se një shoferi humbi kontrollin e makinës. Më pas makina doli nga rruga dhe u pë rplas. Makina është bërë copa-copa.

Të vde ku rit janë dy ofic erë pol icie, një 30-vjeçare dhe partneri i saj 34-vjeçar. Po ashtu e ditur bëhet se ka humbur jetën edhe një vajzë 27 vjeçe. Makina god iti një pemë dhe më pas dy shtylla betoni. Kuptohet se këto për plasje rezultuan fatale.

Shkak i aksid entit ka qenë lagështia në rrugë dhe shpejtësia e madhe. Në vendin ku ka ndodhur ngjarja janë vendosur lule dhe qirinj.

Burimi: Bild/ Marrë nga Revista Ora.

Be the first to comment on "Makina doli nga rruga dhe u bë copa-copa/ Raportohet se dy poli cë 30 dhe 34 vjeç kanë humbur jetën dhe një vajzë 27 vjeçe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*