Mamit mos t’i ngeli hatri/ Por goca e vëllait ësht fiks si halla Arbana


Moderatorja Arbana Osmani publikon shpesh në rrjete sociale foto ose video me mbesën e saj, Kenzën. Ajo është vajza e vetme e vëllait të Arbanës, Shpatit dhe mes hallës e mbesës ka një “ngjashmëri të fri kshme”.

Na la pa fjalë! Arbana Osmani publikon fotot me mbesën dhe

Ditën e sotme moderatorja ka treguar se ka dalë për “shopping” me Kenzën për të blerë veshje dhe rroba për bebushin e Arbanës që do të vijë së shpejti në jetë. Por këtë herë të gjithëve ju ka tërhequr vëmendjen ngjashmëria e madhe në tipare mes moderatores dhe mbesës së saj.

Menjëherë pas publikimit Osmani ka marrë me qindra mesazhe nga ndjekësit që të gjithë bien dakord në një mendje se Kenza duket si kopja identike e Arbanës.

“Sa herë që publikoj një foto ose video me Kenzën “, ka shkruar moderatorja duke nënkuptuar se ja vënë shpesh në dukje ngjashmërinë mes tyre.

Be the first to comment on "Mamit mos t’i ngeli hatri/ Por goca e vëllait ësht fiks si halla Arbana"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*