Mariza Ikonomi përlotet kur kujton Francesk Radin/ Nuk e besoj dot që…

Për të gjithë ata që e kanë ndjekur që në hapat e parë, Mariza Ikonomi duket njësoj si në fillimet e saj.

Por shumë vite kanë kaluar prej atëherë. Megjithatë, Mariza i kujton mirë dhe p reket ende nga ato momente, e sidomos kur dëgjon këngën e saj me Françesk Radin, “Telefonatë Zemrash”.

E ftuar në emisionin “Historia ime”, këngëtarja nuk i mbajti dot lotët kur kënga u shfaq në ekran. Mariza u shpreh me lot në sy se e ka të vë shtirë të dëgjojë këngën e saj me Françesk Radin, edhe pse i përcjell shumë emocione. Ajo tregoi se ende nuk e beson që Radi nuk j eton m ë.

Be the first to comment on "Mariza Ikonomi përlotet kur kujton Francesk Radin/ Nuk e besoj dot që…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*