Me buzë të holla dhe pa mollëzat ‘perfekte’, Ja si dukej Bora Zemani përpara ndërhyrjeve estetike në fytyrë? (Foto)


Ajo eshte nje nga moderatoret shqiptare me te pelqyera dhe me te komentuar nga te gjithe.

Tashme Bora Zemani eshte duke prezantuar “Perputhen” ne televizionin Top Channel ku ajo spikat per stilin e saj dhe paraqitjen mjaft elegante.

Mirëpo, si ka qenë Bora vite më parë kur ishte ende e panjohur për publikun shqiptar?! Disa pamje nga videoklipi i këngës “Do të vij të dielën” ku moderatorja ka qenë protagoniste tregojnë se ajo ka ndryshuar jo pak, të paktën në pjesën e tipareve të fytyrës.

Ajo aty dukej me buzë të holla, mollëzat normale, Zemani dukej ndryshe nga sa shfaqet sot në ekran. Ndryshimi muajt e fundit që pas moderimit të spektaklit të dashurisë është mëse i dukshëm dhe duke ju referuar pamjeve ajo mund te kete bere ndërhyrje estetike në buzë, hundë, madje mollëza si dhe rimodelimin e vetullave.

Be the first to comment on "Me buzë të holla dhe pa mollëzat ‘perfekte’, Ja si dukej Bora Zemani përpara ndërhyrjeve estetike në fytyrë? (Foto)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*