Me Jonin dhe Diellin duke bërë biskota, Arbana ndan videon më të bukur me djemtë…


Kjo periudhë e vitit përveçse me dekor festiv në ambjentet e shtëpisë shoqërohet gjithashtu edhe me gatime të ndryshme.

Moderatorja Arbana Osmani ka vendosur që të sjellë ditë pas dite gatime të ndryshme.

Këtë herë ajo ka vendosur të gatuajë biskota dhe për këtë ka marrë ndihmë nga Joni i cili e ka ndihmuar jo vetëm në supermarket me përzgjedhjen e produkteve, por edhe me përgatitjen e biskotave.

Por pjesmarrës në këtë process është edhe pjesëtari më i ri i familjes, vogëlushi Diell.

Ajo ka postuar një video ku shfaqet dora e Diellit, ndërsa dëgjohet një tingull prej tij.

“Marrin pjesë të gjithë natyrisht”, shkruan ajo krahas vidoes ku veç Jonit shohim edhe Diellin.

Kujtojmë se Arbana dhe Eduardi u bënë prindër në mes të muajit tetor dhe vogëlushi Diell, tashmë është gati dy muajsh.

Be the first to comment on "Me Jonin dhe Diellin duke bërë biskota, Arbana ndan videon më të bukur me djemtë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*