“Më Lësho, Të Lutem”/ Skena Ho.Rror, Burri Tër.Heq Gruan Zv.Arrë Nga Flokët

“Më Lësho, Të Lutem”/ Skena Ho.Rror, Burri Tër.Heq Gruan Zv.Arrë Nga Flokët

“Më Lësho, Të Lutem”/ Skena Ho.Rror, Burri Tër.Heq Gruan Zv.Arrë Nga Flokët

Një ngjarje e frik,shme ka ndodhur ne rrugët e Londrës që ka tmerruar të gjithë kalimtarët e zonës. Mediat lokale shkruajnë se një grua është kapur nga flokët nga një burrë në një pikë karburanti.Burri, i cili është filmuar nga kamerat ishte duke drejtuar një automjet tip “Toyota Aygo”, në momentin që i ngjiti duart në flokë gruas dhe nuk ia hiqte duke e marrë zvarrë pas makine. Pamjet shokuese, tregojnë sesi shoferi i automjetit e ka kapur gruan për flokësh dhe vazhdon t’i japë përpara makinës.

Gjithçka ka ndodhur në një pikë karburanti në Preston në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Një kalimtar i rastit ka parë gjithçka me sy dhe ka bërë video dhe foto nga vendi i ngjarjes.Këto pamje tashmë po bëjnë xhiron e rrjetet. Dëshmitari tregon sek a lajmëruar menjëherë policinë dhe se gruaja thërriste vazhdimisht “më lësho, të lutem më lësho”.

Be the first to comment on "“Më Lësho, Të Lutem”/ Skena Ho.Rror, Burri Tër.Heq Gruan Zv.Arrë Nga Flokët"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*