Me Ne Fund Flet Adrian Gaxha Per Lidhjen E Tyre,Luana Eshte Bere Shume…

Me ne fund flet Adrian Gaxha per lidhjen e tyre,Luana eshte bere shume…

Dikur një nga çiftet më simpatikë të showbiz-it shqiptar, duket se raporti midis Luana Vjollcës dhe Adrian Gaxhës, ka mbetur miqësor, pavarësisht ndarjes së tyre.Së fundmi, këngëtari Adrian Gaxha ka qenë i ftuar në emisionin “1 Kafe me Labin”, ku ka folur për herë të parë në lidhje me marrëdhënien e tij me moderatoren e famshme shqiptare.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Be the first to comment on "Me Ne Fund Flet Adrian Gaxha Per Lidhjen E Tyre,Luana Eshte Bere Shume…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*