Me shami ne koke dhe me pallto/ Arbana shkon te festa e ditelindjes se Besit me nje veshje te pazakonte…


Bes Kallaku aktori i humorit yne i humorit ka festuar 35 vjetorin e tij ne nje feste ku miqte dhe te afermit i mblodhi se bashku.

“Nje dite ne fshat se bashke me Besin”, kjo ka qene fabula e ditelindjes ku nuk kishin si te mungonin prodhimet bio dhe domatet si debulese e tij.

Keshtu te gjithe te ftuarit e festes se ditelindjes i kishin marre masat per kete teme pasi ishte teper e qarte.
Nder keta ishte edhe Arbana Osmani qe duket edhe ne foto e pershtatur me temen.

Prane Eduartit ajo ka veshur vetem me nje pulover te leshte dhe ka vendosur nje shami mbi floke, e qeshur dhe gjithmone ne forme.


Me siguri qe qejfin Besit do ia kane bere edhe te tjere te ftuar qe duken rreth e rrotull.

S’na mbetet gje tjeter vecse te presim fotot e radhes!

Be the first to comment on "Me shami ne koke dhe me pallto/ Arbana shkon te festa e ditelindjes se Besit me nje veshje te pazakonte…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*