Me Vetullat E Holla Dhe Faqet E Kuqe/ Ja Si Duket Bieta Sulo Perpara Se Te Behej E Famshme…

Bieta Sulos prej muajsh tashmë i është besuar prezantimi dhe autorësia e programit të pasdites në Top Channel, “Ftesë në 5”.

Moderatorja 34-vjeçare ruan një marrëdhënia të afërt me publikun që e ndjekë në rrjetet sociale pasi ndan me ta shpesh momente nga jeta personale përpos angazhimeve të karrierës.linku ne hapsiren me poshte..

Diçka të tillë e ka bërë edhe pak orë më parë ndërsa në Instastory ka ndarë me 102 mijë ndjekësit e saj një foto të shkëputur nga fëmijëria e saj, të cilën ia ka kujtuar një mikeshë e saja.

Duke bërë shaka me veshjen e saj, Bieta ka rindarë këtë kujtim të bukur të shkrepur vite më parë në shatërvanin e dikurshëm në qendër të Tiranës.

Be the first to comment on "Me Vetullat E Holla Dhe Faqet E Kuqe/ Ja Si Duket Bieta Sulo Perpara Se Te Behej E Famshme…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*