‘’Melek’’ bie në peshë, ja si dukej aktorja kur ishte 173 kg

Aktorja turke Asli Samat u bë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Meleke-s’ tek telenovela që po transmetohet dhe në vendin tonë ‘Hercai’.

Por ‘Meleke’ para se të hynte në rrrugën e aktrimit peshonte 173 kg.

Aktorja është shprehur se e kishte shumë të vështirë të humbiste kilogramët.

‘Pasi arrita të humbja 70 kg me anë të dietës shkoja çdo ditë në palestër, not dhe dilja shëtitje me qentë e mi. Pesha prej 170 kg më ishte kthyer në makth pasi dhe në autobuz ulesha në dy sedilje. ’ është shprehur ajo.

Pas rrëzimit të kileve të tëperta jeta e aktores ka ndryshuar totalishtë në të gjitha aspektet.

Be the first to comment on "‘’Melek’’ bie në peshë, ja si dukej aktorja kur ishte 173 kg"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*