Meleku e vogël që e duan shqiptarët tregon prindërit/ Sa bukur duken bashkë

Aktorja e njohur turke Beren Gökyıldız ka rrë mbyer një pëlqyeshmeri të madhe me rolin që ka në serialin turk ‘Anne’.

Një zonjushë e vërtetë: Shihni sa është rritur Melek e serialit “Nënë”

E njohur përbrenda kësaj telenovele si ‘Melek’ ani pse fëmijë ka bërë për vete shumë fansa me interegjencën dhe talentin që ka.

Në serial ajo ka dy nëna, atë biologjike dhe atë që i është gjendur në situatat më të vështira, e nënën e saj simpatike të cilën e ka në realitet jeni njohur më parë.

Tani ju sjellim disa imazhe të tyre familjare ku mund ta shihni edhe babain e saj biologjik.
Shfaq rekl5amen per ti pare pamjet //

Be the first to comment on "Meleku e vogël që e duan shqiptarët tregon prindërit/ Sa bukur duken bashkë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*