Meridiani dhe Arjan Konomi zihen keq për Përputhen/ Po fshíhen sekrete në PërPuthen!


Nuk është hera e parë që dy opinionistët e “Big Brother”, Meridian Ramçaj dhe Arjan Konomi, debàtojnë ashpër me njëri-tjetrin.

Ata janë përplasur shpesh në studio, por duket se deklarata e fundit e Meridianit i nxehu më keq gjakërat e tyre.

Kjo pasi Ramçaj tregoi për “Icosntyle.al” prapaskenat e emisionit “Për’Puthen”.

Gjatë emisionit ka ndodhur një débat i ashpér mes Arjan Konomit dhe Kristianit, njërit prej djemve konkurrentë, ku janë zbuluar të vërteta të emisionit dhe lídhjeve të fshehta, megjithatë s’dihet nëse ky debat do të transmetohet.

Sipas Meridianit, Konomi është shprehur se nëse ky debat do të trànsmetohet në ekran, ai do të largohet nga “Për’Puthen”.

Pas kësaj deklarate, Arjani ka réaguar ashpér në llogarinë e tij në Instagram.

Showbiz

Be the first to comment on "Meridiani dhe Arjan Konomi zihen keq për Përputhen/ Po fshíhen sekrete në PërPuthen!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*