Merr vendimin e papritur, këngëtarja e mirënjohur i jep fund karrierës…!


Zanfina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar, por mesa duket rrugëtimi i saj në muzikë ka përfunduar para kohe.

Zanfina është larguar përfundimisht nga muzika, për arsye private.

Këngëtarja e ka konfirmuar lajmin në një intervistë përballë motrës së saj, Adelinës, në “Prive”.

Mesohet keshtu se aktualisht, Zanfina po punon në dy profesione të ndryshme, të cilat ka preferuar të mos i bëjë publike.

Keshtu qe per arsye te angazhimeve te tjera si dhe për t’iu dedikuar më shumë familjes besohet se janë arsyet që çuan këngëtaren të heqë dorë nga muzika.

Por nga ana tjeter edhe e motra Adelina ka kohë që nuk është angazhuar në këtë industri.

Be the first to comment on "Merr vendimin e papritur, këngëtarja e mirënjohur i jep fund karrierës…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*