Mesudja te Lulet e vetmuara do bëhet me bebe/Sa nur i bukur i paska rënë…


E njohur në Shqipëri si ‘Mesude’, në serialin ‘Lule të vetmuara’ aktorja turke Derya Artemel, është në pritje të ëmbël. Nëpërmjet rrjeteve sociale, ishte vetë aktorja ajo që e bëri publik këtë lajm.

Në një foto ku ajo u shfaq me barkun e rrumbullakosur, ‘Mesude’ shkruan se është 36-javëshe shtatëzënë.

Të shumta ishin urimet që aktorja mori nga kolegët dhe miqtë, ku mes tyre nuk kalon pa vëmendje dhe komenti i Biran Damla Yilmaz e cila luan rolin e Ejlylit dhe aktorja Gokce Akyildiz e njohur si Songyl.

Në jetën reale, aktorja është e martuar me e aktorin Mehmetcan Diper me të cilin u martua dy vite më parë.

Be the first to comment on "Mesudja te Lulet e vetmuara do bëhet me bebe/Sa nur i bukur i paska rënë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*