Mevlani surprizon Ledianën, ja ku ka çuar…


Mevlani dhe Lediana jane duke vazhduar njohjen e tyre ku duket se ka shume dashuri.

Vec kesaj duket se tashme Lediana shoqeron Mevlanin ne koncerte ku sigurisht nuk mungon as kenga e saj Lediana.

Ne Instagram po qarkullon nje video ne koncertin e Mevlanit ku ata duken te lumtur dhe pjesemarresit kendojne ne kor dhe kane dhuruar edhe puthje mes njeri tjetrit.

Be the first to comment on "Mevlani surprizon Ledianën, ja ku ka çuar…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*