Mrekulli e zotit/ Aktorja e njohur humbi 9 fëmijë, të 10-tin po e mban në krahë: Dua të qaj nga gëzimi…


Pas 9 a bortesh, aktorja shumë e njohur për publikun është bërë nënë për herë të parë e “fëmijës mrekulli”, siç vetë Gabrielle Union e quan në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur, duke bërë të ditur se fëmija kishte lindur me një nënë surrogate, për shkak të pamundësisë së aktores për të mbajtur një shtatzëni.

“Jemi pa gjumë dhe të sfili tur, por kaq të ngazëllyer që të ndajmë fëmijën tonë të mrekullisë, që erdhi në jetë natën e kaluar përmes një nëne mbartëse dhe 11/7 do të gdhendet në zemrat tona si dita më e bukur. Mirëserdhe në festë vajza jonë e ëmbël.”- ka shkruar 44-vjeçarja në postimin e saj në Instagram.

Be the first to comment on "Mrekulli e zotit/ Aktorja e njohur humbi 9 fëmijë, të 10-tin po e mban në krahë: Dua të qaj nga gëzimi…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*