Na ka bërë krenarë në Amerikë/ Aktorja shqiptare Elisa Dushku feston sot datëlindjen

Na ka bërë krenarë në Amerikë/ Aktorja shqiptare Elisa Dushku feston sot datëlindjen

Na ka bërë krenarë në Amerikë/ Aktorja shqiptare Elisa Dushku feston sot datëlindjen

Aktorja e famshme me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, feston sot 40-vjetorin e lindjes.Ndërkohë kujtojmë se pas pothuajse një vitit fejesë, aktorja kurorëzoi dashurinë në gusht të vitit 2018 me partnerin e saj Peter Palandija.

Eliza u bë nënë për herë të parë 1 vit më parë, të pagëzuar me emrin Philip Bourne Dushku Palanjian.

Ajo ka folur për herë të parë përn djesinë e të qenit nënë dhe ka treguar disa detaje rreth foshnjës dhe emrit.

Be the first to comment on "Na ka bërë krenarë në Amerikë/ Aktorja shqiptare Elisa Dushku feston sot datëlindjen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*