Ndodh mrekullia: Bëhet nënë për herë të parë në moshën 61-vjeçare.

Ana Maria eshte bere nene ne moshen 61 vjecare.5 vjet pasi nisen trajtimin per te bere nje femi.

Ajo kishte enderr te sillte nje femi ne jete por ja qe me mire vone se kurre.Ajo lindi nje djal dhe emrin ja vuri Ian 3.4Kg Ka shume femra ne moshen time qe duan te behen nena por ja qe asnjeher nuk eshte vone Une e kisha enderr te kisha nje femi megjithese shume vone por ja qe jeta te vjen ne nje lloje menyre qe ti nuk je e pergatitur per nje femi Per me shum ndiqeni vid3on duke shtyp tek pjesa rek,lamu.es3 nder kete shk.rim e shfa.qur ne menyr te fotog.rafis..

Be the first to comment on "Ndodh mrekullia: Bëhet nënë për herë të parë në moshën 61-vjeçare."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*