Në mes të natës, gruaja rrèh burrin, e bën për spìtal

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje në Prizren.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje në Prizren.

Mediat kosovare raportojnë se një grua ka sùlmùar fizìkisht një burrë. Sipas policisë vìkt1ma ka pësuar lëndìme dhe ndodhet në spital nën kujdesin mjekësor.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës.

“Vìkt1ma mashkull kosovar ka njoftuar në polìci se ishte sùlmùar fizìkisht nga e dyshuara femër kosovare. Vìkt1ma ka pësuar lëndìme dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton polìcia e Kosovës”, thekson njoftimi.

Be the first to comment on "Në mes të natës, gruaja rrèh burrin, e bën për spìtal"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*