Në Moshën 11-Vjeçare Ngeli Shtatzënë, Kur Zbuluan Se Kush Ishte Babai I Fëmijës Të Gjithë Ngelen Pa Fjalë…

Ndonjëherë pyes veten se si është e mundur që disa gjëra të ndodhin në botë, se si njerëz si ky mund të ekzistojnë dhe pse gjithmonë duhet të lëndohen njerëzit më të pambrojtur që kurrë nuk kanë dëmtuar askënd në jetë.Sot unë dua të ju tregoj një histori pak më të fortë, ose më mirë, tronditëse dhe jo sepse më pëlqen, por sepse kjo vajzë ka gjetur guximin për të ecur përpara dhe jeta e saj ka rifilluar.Emri i tij është Tressa dhe sot ajo është 20 vjeçe dhe ka një vajzë. Por historia e saj e trishtë filloi kur ajo ishte vetëm një fëmijë, shkruan ShkodraNews. Ajo u rrit, së bashku me vëllain e saj, në një jetimore, sepse nëna e tyre ishte e varfër dhe nuk mund të përballonte një shtrat ku mund të flinin, ajo jetonte në rrugë. Pas disa vitesh, të dy iu besuan babait të tyre dhe ata duhej të shkonin në Skoci.Situata në shtëpi ishte e vështirë, pasi burri ishte një i huaj. . shfaq lajmin e pl ote ne hapsiren rek5kamuese..

Be the first to comment on "Në Moshën 11-Vjeçare Ngeli Shtatzënë, Kur Zbuluan Se Kush Ishte Babai I Fëmijës Të Gjithë Ngelen Pa Fjalë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*