Nëna ushqen me gji foshnjën ndërsa drejton makinë, ja cfar ndodhi me pas

Gruaja ndau foton në profilin e saj në internet dhe shkaktoi polemikë të madhe midis përdoruesve të internetit.Raquel Reynolds tregoi pse e ushqeu fëmijën gjatë vozitjes.Ajo po udhëtonte normalisht në rrugë kur ndodhi një aksident që përfshinte një kamion. Fakti përfundoi duke penguar trafikun në rrugë.
Djali i gruas së re filloi të qajë i uritur dhe kjo ishte kur Raquel vendosi ta ushqente vogëlushin e saj. Edhe pse ishte një vendim i diskutueshëm, nëna nuk e mendoi dy herë dhe e mori fëmijën për ta ushqyer.Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Be the first to comment on "Nëna ushqen me gji foshnjën ndërsa drejton makinë, ja cfar ndodhi me pas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*