Nik Xhelilaj ndahet nga aktorja turke…

Aktori i njohur shqiptar, po korr sukses jo vetëm në shtetin turk por edhe në Gjermani. Vitin e shkuar, mediat turke shkruajtën se Nik Xhelilaj dhe aktorja Gokçe Bahadir ishin në një lidhje prej 8 vitesh.

Romanca mes tyre, e mbajtur larg syrit të publikut, thuhet se ka nisur që në xhirimet e filmit “Qyteti i humbur”.
Por mesa duket, ata i kanë dhënë fund lidhjes. Mediat e huaja raportojnë, se shkak është bërë distanca mes tyre dhe udhëtimet e shpeshta të aktorit, karriera e të cilit është ndarë mes Turqisë dhe Gjermanisë.

Deri më tani, asnjëri nga aktorët nuk kanë dhënë një prononcim për ndarjen.

Be the first to comment on "Nik Xhelilaj ndahet nga aktorja turke…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*