Një grua tjetër po mundohet t’i marrë Mark Frrokun? Rudina Dembacaj bën atë që nuk pritej…

Rudina Dembacaj njihet për lirshmërinë dhe modestinë e saj në ekran, jo më kot ka fituar kështu edhe dashamirësinë e publikut.

Moderatorja 34 vjeçare është gjithashtu aktive në Instagram ku marrëdhënia e saj me ish-politikanin Mark Frroku diskutohet shumë dhe ndjekësit janë mjaft kurioz.

Së fundmi Rudina i ka dhënë mundësinë ndjekësve për të bërë një bisedë dhe njëra prej tyre i ka shkruar.

“Psë është aq i mirë Marku”. Nuk dihet nëse Rudina e ka parë këtë si një kë rcënim, por menjëherë i ka kujtuar se MArku është i martuar duke publikuar një foto çift dhe i përgjigjet:
“Sepse ka një super grua”.

Be the first to comment on "Një grua tjetër po mundohet t’i marrë Mark Frrokun? Rudina Dembacaj bën atë që nuk pritej…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*